TRENERZY FLYPARK


Jakub Marek


Absolwent PWSZ Tarnów na kierunku wychowanie fizyczne. Instruktor pływania, pasjonat sportów siłowych i dietetyki. Zwolennik aktywnego spędzania czasu i ciągłego podnoszenia umiejętności oraz wydolności fizycznej. Motywator i nauczyciel w jednym. 
"Studia, praktyki zawodowe, obozy sportowe oraz szkolenie wojskowe nauczyły mnie profesjonalnego podejścia do każdego człowieka niezależnie od wieku czy przekonań. Gimnastykę i akrobatykę traktuję przede wszystkim jako zabawę i w taki sam sposób staram się uczyć, oczywiście nie zapominając o podstawach metodycznego nauczania".

Klaudia Olszowa-Muszyńska


Trener personalny (Centrum Kształcenia Kadr Sportowych w Krakowie). Zawsze interesowały ją kwestie związane ze sportem. Już jako nastolatka wybrała szkołę Wojskową, gdzie mogła się spełniać i czerpać z życia to, co kocha. Aktywna fizycznie brała udział w zawodach organizowanych przez szkołę, zdobywając przy tym uprawniające certyfikaty. Kilkakrotnie zdobywała pierwsze miejsce w zawodach (biegi uliczne, przełajowe, treningi). Kurs trenera personalnego pozwala jej rozwijać się zawodowo, a przy tym motywować innych do pracy.

Prowadzi zajęcia na trampolinach, fitness, który zapewnia wszechstronny trening całego ciała, wzmacnia mięśnie, modeluje sylwetkę oraz pozwala spalić do 1000 kcal na godzinę.

Mariusz Dulak


Miłośnik gimnastyki sportowej, trickingu, sztuk walki oraz motoryzacji. Swoją przygodę z akrobatyką rozpoczął w 2006 roku. W 2011 dołączył do drużyny "Astral Team Nowy Sącz" zajmującej się „XMA", czyli Ekstremalnymi Sztukami Walki. Wielokrotny zdobywca Mistrzostw Polski w konkurencjach „Tricks Battle", „Freestyle musical form", „Break special technique". Uczestnik IV edycji programu „Mam Talent" Od 2015 roku instruktor gimnastyki sportowej. Obecnie założyciel i trener drużyny RhTricks. Trener akrobatyki grupy cheerleaderkiej "Chelleders Academy All Stars". Do dzisiaj czynny zawodnik akrobatyki oraz trickingu.